Focení a natáčení videoprezentací​

Fotografie je z pravidla první vizuální kontakt zájemce s vaší nemovitostí. Ne nadarmo platí, že fotografie prodávají, takže jim věnujeme velkou pozornost. Pořízení kvalitních fotografií je jedna ze služeb, kterou vám poskytujeme. Naše znalosti čerpáme z již uskutečněných prodejů. Víme, v jakém úhlu vaši nemovitost zachytit a co by na fotkách nemělo chybět.

3D virtuální prohlídka Matterport je online zážitek, kdy se na svém zařízení (PC, tablet, mobil) pohybujete skrze naskenovaný prostor z jakéhokoli úhlu. Zážitek je velmi blízký skutečnému procházení prostorem. A tento zážitek lze umocnit díky 3D brýlím. Technologie umožňuje také zobrazit 3D model celého naskenovaného prostoru, se kterým můžete ve svém zařízení (PC, tablet, mobil) otáčet v 360° na všechny strany. https://prohlidkyve3d.cz/?fbclid=IwAR2sEj3MYDRkKd9I51A4EKH_lVCf1tPsTov96a0vJE_3ROqBtrjDOLvFwfI 

Také klientovi nabízíme videoprezentaci nemovitosti. Video umí odvyprávět příběh domu i lokality, zároveň se jejím použitím odlišíte od konkurence, a vaše nabídka bude snadno zapamatovatelná.

Máte zájem o tuto službu? Napište nám!

*
*
*
*
fname: fullname: