O nás

Jak už název naší společnosti RIVA REALITY s.r.o. napovídá („riva“ v překladu znamená cestu či břeh), stanovili jsme si cestu-cíl, kam chceme směřovat. Jako realitní společnost jsme zde pro vás, naše klienty, abychom vám pomohli při důležitých krocích ohledně vaší stávající/budoucí nemovitosti.

Poskytujeme komplexní služby při zprostředkování koupě, prodeje, pronájmu nebo podnájmu nemovitostí.

Specializujeme se na:

  • byty,
  • rodinné domy,
  • komerční prostory,
  • pozemky,
  • rekreační objekty
  • zemědělské pozemky

Ať už potřebujete pomoci s prodejem bytu, koupí vysněného rodinného domu, s nalezením vhodného pozemku pro stavbu nebo najít podnájemníka, obraťte se na nás. Jsme tady, abychom vám pomohli.

Makléři v RIVA REALITY jsou kvalifikovanými odborníky. Jsou nejen zkušení, nadšení pro svou práci, ale zejména féroví. Vaši poptávku odborně zpracují a v co nejkratším čase ji vyřídí k vaší spokojenosti.

Je pro nás samozřejmostí chovat se ke každému klientovi seriózně a zodpovědně. Osobní přístup je naším klíčem ke spokojenému klientovi. Náš servis se skládá z profesionální inzerce a prezentace nemovitosti. Důležitou částí je rovněž aktivní vyhledávání zájemců a komunikace s nimi. Trh s realitami je silně konkurenční, a proto ke každé nabídce přistupujeme pečlivě a zodpovědně. Během celého procesu dbáme na maximální kvalitu, abyste byli s výsledkem spokojeni. Nejen proto se neustále vzděláváme, abychom nezůstali pozadu a byli vždy o krok napřed.


Máte otázky? Kontaktujte nás!

*
*
*
*
fullname: