Prodej RD 3+kk se zahradou, Žerůtky - Blansko

Prodej RD 3+kk se zahradou, Žerůtky - Blansko
Prodej RD 3+kk se zahradou, Žerůtky - Blansko
Prodej RD 3+kk se zahradou, Žerůtky - Blansko
Prodej RD 3+kk se zahradou, Žerůtky - Blansko

Popis nabídky

Prodej rodinného domu, budoucí dispozice 5+kk se započetím rekonstrukce. Jedná se o částečně podsklepený objekt, přízemí s podkrovím. Bytovou jednotku lze obývat po osazení kuchyňské linky a dokončení koupelny (položení obkladů). Popis nového stavu domu viz níže. Projektová dokumentace je součástí prodeje nemovitosti.
Projektová dokumentace je vydána na přístavbu a stavební úpravy RD, zpevněných ploch, vstupu na pozemek a vstupní branky. Stavební úpravy zahrnují přístavu a nové podkroví (nové střešní konstrukce a nové zateplení objektu). Přízemí RD bude zpřístupněno zádveřím, na které bude navazovat chodba. Součástí chodby bude schodiště do podkroví. Z chodby bude přístup do obývacího pokoje, kde je jeho součástí i kuchyňský kout s demontovanou kuch. linkou. Z chodby je také přístup do ložnice a koupelny. Na zádveří navazuje zimní zahrada, ze které bude přístup do technické místnosti, kde je stávající topné těleso, stávající TUV a stávající kotel ATMOS s rozvody po celé nemovitosti. Chodbou se také dostaneme do stodoly a ze zimní zahrady bude umožněn vstup na terasu. Podkroví RD bude zpřístupněno zmíněným schodištěm z přízemí, na které bude navazovat centrální chodba pro tři pokoje, sociální zázemí, komoru a sušárnu prádla. Po celém domě jsou rozvedeny nově inženýrské sítě (voda, elektřina v mědi, topení - měď), topná tělesa po celém přízemí nová), kromě plynu. Plyn je přiveden na hranici pozemku HUP. Přízemí je díky podlahám bezbariérové. Nová dvoukomorová plastová okna.
Do projektové dokumentace je možné nahlédnout u nás v kanceláři, prohlídky kdykoliv po domluvě.
Obec Žerůtky je součástí parku LYSICKO – KUNŠTÁTSKO a rozkládá se 1 km jižně od Lysic. Pokud hledáte klidné bydlení v přírodě v dosahu Brna, Lysic a dalších větších měst, pak právě Žerůtky vám toto nabídnou.

Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Jméno: Markéta Voráčková

Mobil: +420 725 492 339

Email: vorackova@rivareality.eu

*
*
*
*
fname: email: fullname: phone:
Poloha zadaná inzerátem je ulice